Birini Kendine Deli Divane Aşık Etme Duası

Rate this post

Birini Kendine Deli Divane Aşık Etme Duası – Aşkından çıldırtma duası nasıl edilebilir? Sevgili olma, evlenme gibi haller sevgi bağları ile oluşturulur. Ancak bu farklı problemlerin yer almadığını veya almayacağı göstermez. Sevgi bağları farklı sebeplerden dolayı zarar görebilir ya da tek taraflı bir aşk bulunabilir.

https://www.youtube.com/watch?v=mzP3ORrd8nQ
Birini Kendine Deli Divane Aşık Etme Duası

Bu gibi durumlarda, insanlar sevginin karşılıklı olmasını sağlamak, güçlendirmek için çareler doğal olarak arayabilir. Her şeyi yaratan Allahü Teala olduğu için ona ellerinizi açarsanız ve dua ederseniz, muradınıza da en kısa sürede kavuşabilirsiniz. 

Eğer düzenli bir şekilde bu Birini Kendine Deli Divane Aşık Etme Duası okursanız sevgi ve aşk ile ilgili sorunlarınız Allah’ın izniyle çözülebilir. Temiz ve ihlaslı bir kalp ile düzenli olarak dua ederseniz, sonuçlarını en kısa sürede elde edebilirsiniz.

Sürekli Beni Özlesin Bensiz Yapamasın Duası yazısı da ilginizi çekebilir.

Çok Sevmesi İçin Dua

Aşkından çıldırma duası nasıl okunabilir? Sevgi bazen tek taraflı olabilen ya da zarar görebilen bir duygudur. Bu gibi hallerde taraflardan birisi durumu düzeltmek isteyebilir. Alemlerin rabbine dua ederseniz, problemlerinizi en kısa sürede çözmeniz mümkündür.

İlk olarak bildiğiniz tüm duaları okuyabilir, ardından Allah’a el açarak yakarabilirsiniz. Ayrıca gusül abdesti ve normal abdest aldıktan sonra da Kur’an-ı Kerim okuyabilir, ardından dua edebilirsiniz.

Bunların dışında yine gusül ve normal abdest aldıktan sonra, sabah vakti girdiğine iki rekat namaz kılabilirsiniz. Sonrasında dua ederek, Allahü Teala’ya dua edebilirsiniz. Kur’an-ı Kerim’de Rum suresinin 21. Ayetini de okuyabilirsiniz.

Ancak her şeyin en iyisini bilen Allahü Teala’dır. Bu nedenle dualarınızı da hayırlısı olması için etmeniz tavsiye edilir.

İlgini çekebilir:  Uzaktan Aşık Etme Duası Denenmiş

Aşık Olması İçin Dua

Seni görmeden duramasın dua arıyorsanız, edebileceğiniz farklı dualar yer almaktadır. Yukarıdakilere ek olarak Ya Kadim, Ya Daim, Ya Kadim, Ya Daim, Ya Karrar, Ya Ehad, YA Muhammed olarak başlayan ve şöyle devam eden duayı de edebilirsiniz;

 1. Kul Huvallahü Ehad
 2. Allahüsamed Lem Yelid
 3. Velem Yuled Ve Lem Yekün
 4. Lehu Küfuven Ehad.
 5. Ve Sallallahu Ala Seyyidina Muhammedin
 6. Ve Alihi Ecmain.

Birini Kendine Deli Divane Aşık Etme Duası

Sıraladıklarımıza ek olarak Birini Kendine Deli Divane Aşık Etme Duası olarak Allahümme Ya Müteffihal Ebvav ve ya müsebbibel esbab ve ya mukallibel kulubi vel ebsar olarakbaşlayan ve şöyle devam eden duayı da okuyabilirsiniz;

 1. Ve Ya Delilel
 2. Mütehayyirin, Ve Ya Giyasel
 3. Müstegisin Ve Ya Müferricel
 4. Mahzunin, Tevekkeltü Aleyke
 5. Ya Rabbi, Kadaytü Fevveztü
 6. Faraztü Emri İleyke, Ya Rezzaku,
 7. Ya Fettahu, Ya Basitu,
 8. Ve Sallallahu Ala
 9. Hayri Halkihi  Muhammedin Ve Alihi
 10. Ve Sahbihi Ecmain.

Eğer aşkından çıldırma duası arıyorsanız, bunu okumanız da mümkündür.

Birini Kendine Deli Divane Aşık Etme Duası
Birini Kendine Deli Divane Aşık Etme Duası

Geri Gelmesi İçin Dua

Seni görmeden duramasın dua, sevdiği kişilerin geri gelmesini isteyen kişiler tarafından da tercih edilebilir. Yukarıdaki duaları düzenli şekilde okursanız, Allah’ın izniyle muradınıza da kavuşabilirsiniz. Ayrıca La havle ve la kuvvete illa billahi sihibul cevli vet tavlis olarak başlayan, şöyle devam eden duayı da okuyabilirsiniz;

 1. Semiıs-Seriıl Mücibil Kahiri Allahümme
 2. Leyse Fi Mülkiki Seyin
 3. Yağzebü-Anke Ve La
 4. Galibü Leke İlahül Alihetü
 5. Ve Rabbü Külli Seyin
 6. Ve Ente Ala Külli
 7. Seyin Kadir

Tüm bunları düzenli olarak okursanız, Allah’ın izniyle ve Birini Kendine Deli Divane Aşık Etme Duası sayesinde kısa sürede ilgili kişi de sizi sevebilir.

“Birini Kendine Deli Divane Aşık Etme Duası” üzerine bir yorum

Yorum yapın