Sürekli Beni Özlesin Bensiz Yapamasın Duası

4.3/5 - (3 votes)

Sürekli beni özlesin bensiz yapamasın duası nasıl edilir? İnsanlar her zaman sevdiği kişinin kendisini geri sevmesini ister. Bunun için neler yapılabileceği sıklıkla kişiler tarafından düşünülür. Eğer sevdiğiniz kişinin de sizi geri sevmesini, siz olmadan yapamamasını istiyorsanız Allahü Teala’ya dua edebilirsiniz.

Bu dualar sayesinde aynı zamanda sevdiğiniz kişinin sizi daha çok sevmesini de sağlayabilirsiniz. Böylece daha mutlu ve sevgi dolu bir yuva elde edebilirsiniz.  Bunun yanı sıra herhangi bir sebeple aranızda tartışma yaşanmışsa ve eskisi gibi olmayı istiyorsanız, aşkından çıldırtma duası edebilirsiniz.

Eğer hangi duaları okuyabileceğinizi merak ediyorsanız, ilk olarak bildiğiniz tüm duaları ezbere etmeniz mümkündür.  Bunun dışında Kur’an-ı Kerim okuyabilir ve ardından dualarınızda sevdiğiniz kişiye yer verebilirsiniz.

Özlemesi İçin Dua

Sevgi en önemli insani duygulardan bir tanesidir. İki taraflı olması gerekse bile farklı sebeplerden dolayı bazen bir tarafın sevgisi azalabilir. Bunun dışında karşı taraf daha çok sevilmeyi, özlenmeyi talep ediyorsanız, bunları edebilirsiniz.

Sürekli beni özlesin bensiz yapamasın duası arıyorsanız, edebileceğiniz çok sayıda da vardır. Bunlardan bir tanesi için ilk olarak gusül abdestiniz yoksa almanız ardından da normal bir abdest tazelemeniz gerekir.

Ardından da namaz için güzel bir yer bulunarak kıbleye yönenilir. Sabah vaktinde iki rekat namaz kıldıktan sonra dua ederek, hakkınızda hayırlısını talep edebilirsiniz. Buna ek olarak Kur’an-ı Kerim içerisinde Rum suresinin 21. ayetini de okuyabilirsiniz.

Bu yazımız da ilginizi çekebilir: Mucize Geri Döndürme Duası

Çok Sevmesi İçin Hangi Dua Edilebilir?

İlişkide sevginin azalması, yavaş yavaş aranın bozulmasına ve iletişimin kopmasına neden olur. Bu nedenle her zaman sevgi bağlarının güçlü olması, asla bozulmaması istenir. Her şey Allahü Teala’nın izniyle olduğu için dua ederek ona yakarabilirsiniz.

İlgini çekebilir:  Evde Edilen Aşk Duaları Hangileridir?

Eğer seni görmeden duramasın dua arıyorsanız, aşağıda yer alanı seçenekleriniz arasında değerlendirebilirsiniz. Bu dua Ya Kadim, Ya Daim, Ya Kadim, Ya Daim, Ya Karrar, Ya Ehad, Ya Muhammed olarak başlamaktadır. Ardından da aşağıda olduğu gibi devam eder;

 1. Kul huvallahü ehad, allahüsamed
 2. lem yelid velem yuled  Ve lem yekün lehu
 3.  küfuven ehad. Ve sallallahu
 4. Ala Seyyidina Muhammedin ve alihi ecmain.
Sürekli Beni Özlesin Bensiz Yapamasın Duası
Sürekli Beni Özlesin Bensiz Yapamasın Duası

Sürekli Beni Özlesin Bensiz Yapamasın Duası

Buna ek olarak sürekli beni özlesin bensiz yapamasın duası arıyorsanız, aşağıda yer alanı da inceleyebilirsiniz. Bu dua  Allahümme, ya müfettihal ebvab, Ve ya müsebbibel esbab olarak başlayıp aşağıda olduğu gibi devam etmektedir;

 1. Ve Ya Mukallibel Kulubi
 2. Vel Ebsar, Ve Ya Delilel
 3. Mütehayyirin, Ve Ya Giyasel Müstegisin
 4. Ve Ya Müferricel Mahzunin, Tevekkeltü
 5. Aleyke Ya Rabbi, Kadaytü Fevveztü
 6. Faraztü Emri İleyke, Ya Rezzaku,
 7. Ya Fettahu, Ya Basitu, Ve Sallallahu Ala
 8. Hayri Halkihi Muhammedin Ve
 9. Alihi Ve Sahbihi Ecmain.

Eğer seni görmeden duramasın dua arıyorsanız, bunu da düşünmeniz mümkündür.

“Sürekli Beni Özlesin Bensiz Yapamasın Duası” üzerine 12 yorum

 1. Merhabalar öncelikle şimdi ben ya Ehad diye başlayıp sonra altında yazanları sırasıylamı okuyacağım? Her hangi biriyle başlayıp sonra altındaki duayı okuyacağım değilmi?

  Yanıtla
 2. Merhabalar öncelikle şimdi ben ya Ehad diye başlayıp sonra altında yazanları sırasıylamı okuyacağım? Her hangi biriyle başlayıp sonra altındaki duayı okuyacağım değilmi?

  Yanıtla
 3. Geri izleme: ersan
 4. Geri izleme: haluk

Yorum yapın