Mucize Geri Döndürme Duası

5/5 - (1 vote)

Mucize Geri Döndürme Duası nasıl edilebilir?  Her ne kadar birbirini sevenler ve evli kişiler tartışmak, kavga etme ve aralarında soğukluk yaşanmasını istemese de farklı sebeplerden dolayı zaman içerisinde meydana gelebilir. Eğer bunu çözmek istiyorsanız, Allahü Teala’ya halis ve temiz bir kalp ile dua ederseniz, muradınıza kısa sürede kavuşabilirsiniz. Mucize Geri Döndürme Duası aşağıda yer almaktadır.

Eğer hangi duaları okuyabileceğinizi merak ediyorsanız, bildiğiniz hepsini ezbere edebilirsiniz. Bunun yanı sıra Kur’an-ı Kerim okuyabilir ve ardından Allahü Teala’ya yakarabilirsiniz. Düzenli bir şekilde ederseniz, kısa sürede sevdiğiniz kişi ile aranızı düzeltebilir, soğuklukları giderebilirsiniz.

12 saatte geri getirme duası ederek, sevdiğiniz kişinin size geri dönmesini, aranızın düzelmesini sağlayabilirsiniz. Peki, Mucize Geri Döndürme Duası nasıl okunur?

Geri Getirme Duası

Her ilişki güçlü duygular, saygı ve sevgi ile başlasa da farklı sebeplerden dolayı zaman içinde bu azalabilir. Soğukluklar, tartışmalar çözülmezse sorunlar büyüyerek ayrılıklara kadar uzayabilir. Dolayısıyla kısa süre içerisinde çözülmesi, iletişimin tekrar sağlanması gerekir.

Eğer bunun için ne yapabileceğinizi düşünüyor ve çözümler arıyorsanız, en güçlü geri getirme duası ederek, Allahü Teala’ya yakarabilirsiniz. Eğer temiz bir kalp, ihlaslı bir niyet ile dua etmeyi sürdürürseniz, en kısa süre içerisinde aranızın düzelmesi, soğuklukların giderilmesi mümkündür.

Böylece iletişimi tekrar geri kurabilir, sevgi dolu bir yuva yeniden elde edebilirsiniz. Dua etmeyi sürdürerek her zaman devam etmesini sağlayabilirsiniz.

Bu yazımız da ilginizi çekebilir: Sürekli Beni Özlesin Bensiz Yapamasın Duası

Kesin Döndüren Dua

Gideni kesin eri döndüren dua nasıl edilir? Bazen insanlar arasındaki ilişki son bulabilir. Ancak taraflardan biri hala seviyorsa, bunun için ne yapabileceğini düşünebilir. Her şey Allahü Teala’nın izniyle olduğu için dua ederek, en kısa sürede istediğinize kavuşmanız mümkündür.

İlgini çekebilir:  Gideni Kesin Döndüren Dua 24 Saate

Eğer en kısa sürede geri dönmesini istiyorsanız, bu duaları okuyabilirsiniz. Sadece evliler değil aralarını düzeltmek isteyen sevgililer de bunu okuyabilir. Yüce Allah’a el açabilir, temiz bir kalp ile dua edebilirsiniz.

Bunun için ilk olarak gusül abdestiniz yoksa tazelemeniz gerekir. Ardından da normal bir abdest alınmalıdır. Ardından da 2 veya 4 rekatlık nafile namazı kılınmakta olup bilmiyorsanız nasıl kılındığına ve niyet edildiğine bakılmalıdır. Namaz bittikten sonra Allahü Teala’ya el açarak,

  1. 99 kere Ya Fettah,
  2. 99 kere Ya Vedud esması okunabilir.

Eğer mucize geri döndürme duası arıyorsanız, bunu düzenli bir şekilde ederek sonuçlarını Allah’ın izniyle kısa sürede alabilirsiniz.

Mucize Geri Döndürme Duası
Mucize Geri Döndürme Duası

Mucize Geri Döndürme Duası

Birbirini seven kişiler bu bağın kopmasını ve tartışmayı asla istemez. Ancak herhangi bir sebep tartışmaların yaşanmasına neden olabilir. Bunun sonucunda da istenmeyen soğukluklar, tartışmalar oluşabilir.

Eğer taraflardan biri çok üzülüyorsa ve geri dönmesi için ne yapması gerektiğini düşünüyorsa bunun için çözüm arayabilir. Ya Vedud ile sevdiğini geri getirme duası bunlardan bir tanesidir. Ayrıca İnşirah suresi de edilebilecek dualardan bir tanesidir. Düzenli bir şekilde okuyabilir, Allah’ın izniyle kısa sürede çözümlerinize kavuşabilirsiniz.

“Mucize Geri Döndürme Duası” üzerine 2 yorum

Yorum yapın