Denenmiş Çevirgel Duası

5/5 - (1 vote)

Denenmiş Çevirgel Duası – En güçlü geri getirme duası hangisi? İnsanlar sevgililik ya da evlilik gibi birliktelikleri aşk bağları ile kurar. Hiç kimse bunun zarar görmesini, ayrılmayı ve araların bozulmasını istemez. Ancak farklı sebeplerden dolayı tartışmalar, bunun sonucunda küslükler yaşanabilir. Ayrılıklar da yine görülebilir.

Bu gibi durumlarda ne yapabileceğinizi düşünüyorsanız, alemlerin rabbine dua edebilirsiniz. Her şey onun izniyle olduğu için düzenli olarak dua ederseniz, sevdiğiniz kişileri geri getirebilirsiniz. Bir kişinin size geri dönmesini istiyorsanız, büyü kapsamında olan şeylere bulaşmamanız, bunların İslam dininde haram olduğunu unutmamanız gerekir. Peki, Denenmiş Çevirgel Duası nasıl okunur?

Sürekli Beni Özlesin Bensiz Yapamasın Duası yazısı da ilginizi çekebilir.

Eğer bildiğiniz tüm duaları ederseniz ve yüce Allah’a yakarırsanız, sevdikleriniz Allah’ın izniyle geri dönebilir. Ayrıca gusül abdesti ve normal abdest aldıktan sonra Kur’an-ı Kerim okuyabilir, bundan sonra alemlerin rabbine dua edebilirsiniz.

En Güçlü Geri Getirme Duası

En güçlü geri getirme duası nasıl edilir? Eğer sevdiğiniz kişinin size geri dönmesini, aranızın eskisi gibi olmasını istiyorsanız bildiğiniz duaların yanı sıra okuyabileceğiniz farklı dualar da vardır. Duha suresi bunlardan biridir;

 1. Vedduha. Velleyli İza Seca.
 2. Ma Vedde’ake Rabbüke
 3. Ve Ma Kala. Ve Lel’ahıretü
 4. Hayrün Leke Minel’ula. Ve
 5. Lesevfe Yu’tıyke Rabbüke
 6. Feterda. Elem Yecidke Yetiymen
 7. Feava. Ve Vecedeke Dallen
 8. Feheda. Ve Vecedeke ‘Ailen
 9. Feağna. Femmel Yetiyme Fela
 10. Takher. Ve Emmessaile Fela
 11. Tenher. Ve Emma Binı’meti
 12. Rabbike Fehaddis

Gideni kesin döndüren dua 24 saatte ve Denenmiş Çevirgel Duası arıyorsanız, bunların içinde bunu da edebilirsiniz.

İlgini çekebilir:  Sevdiğini Geri Getirme Duası

Denenmiş Çevirgel Duası

İnsanlar sevdikleri ile arası bozulmuşsa ya da ayrılık yaşanmışsa, onun geri gelmesi için neler yapabileceğini sıklıkla düşünür. Gideni kesin döndüren dua 24 saatte bu bakımdan edebileceğiniz dualardan bir tanesidir.

Duha suresine ek olarak, Rum suresinin 21. Ayetini de okuyabilirsiniz. Latin harfleri ile okunuşunu merak ediyorsanız bunu aşağıdan görebilirsiniz;

 1. Ve Min Ayatihı En Haleka
 2. Leküm Min Enfüsiküm
 3. Ezvacel Li Teskünu İleyha
 4. Ve Ceale Beyneküm Meveddetev
 5. Ve Rahmeh İnne Fı
 6. Zalike Le Ayatil Li
 7. Kavmiy Yetefekkerun.

Ayrıca Fatiha suresini de bu kapsamda okuyabilirsiniz. Duha suresinin yanı sıra bunları da etmeniz mümkündür.

Denenmiş Çevirgel Duası
Denenmiş Çevirgel Duası

Geri Dönmesi İçin Dua Ne Zaman Edilir?

Birçok insanın geri dönmesini istediği sevgilisi ya da eşiyle arasını düzeltmek istediği konular vardır. Eğer alemlerin rabbine dua ederseniz, problemlerinizi geride bırakarak mutlu olabilirsiniz.

12 saatte geri getirme duası her zaman edilebilir. Bu yönüyle herhangi bir problem yer almaz. Ancak İslam dininde duaların kabul edildiği zamanlar da vardır;

 1. Seher vakti
 2. Mübarek gün ve geceler
 3. Ezan okunurken
 4. Ezan ve kamet arasında
 5. Namaz kılarken, secdedeyken ve namazlardan sonra
 6. Kalbinde incelik hissedildiği an
 7. Kur’an-ı Kerim hatim edilince
 8. Oruçlu iken
 9. Yağmur yağarken
 10. Kur’an okunurken 

Bu gibi zamanlar, duaların makbul olduğu zamanlar içerisindedir. Dolayısıyla bu gibi zamanlarda 12 saatte geri getirme duası etmek özellikle tavsiye edilir. Böylece Allahü Teala’nın izniyle muradınıza kısa bir sürede ulaşabilirsiniz.

Yorum yapın