1 Günde Aşık Etme Duası

4.1/5 - (21 votes)

1 günde aşık etme duası ne? Aşk en temel ve doğal insani duygulardan bir tanesidir. Ancak bu her zaman iki taraflı olmayabilir. Bazen insanlar tek taraflı bir aşk ilişkisine girebilir. Bununla sınırlı olmadan sevgililer ya da çiftler ilişkilerinin daha sevgi dolu olmasını talep edebilir.

https://www.youtube.com/watch?v=2Syy1pKBVH8
1 Günde Aşık Etme Duası

Bu gibi durumlarda, insanlar ne yapması gerektiğini düşünebilir. Eğer bu gibi dilekleriniz bulunuyorsa, Allahü Teala’ya çokça dua edebilirsiniz. Bildiğiniz tüm duaları edebilir, hakkınızda bu konuda hayırlısını isteyebilirsiniz.

Dua ederken bazı konulara özen göstermek de bu kapsamda tavsiye edilir. Duada niyetinizin temiz olması, ihlaslı bir kalp şarttır. Dua edilen yer de temiz ve sessiz olmalıdır. Bunların yanı sıra En etkili aşk duası etmeden önce gusül abdesti ve normal abdest almak da güzel bir davranıştır.

Sürekli Beni Özlesin Bensiz Yapamasın Duası yazımız da ilginizi çekebilir.

Etkili Aşk Duaları

Bir kişiyi çok seven ve aşık olan kişiler, bu duyguları her zaman güçlendirmek ister. Her şey Allah’ın izniyle olduğu için dua ederek Allahü Teala’dan dileyebilirsiniz. Ancak dua ederken hakkınızda hayırlısının olmasını istemeniz şarttır. Çünkü bazen istediğiniz şey aslında sizin için hayırlı olmayabilir.

Bildiğiniz duaların yanı sıra edebileceğiniz dualar da vardır. Bunlardan biri de Ya Kadim, Ya Daim, Ya Kadim olarak başlayan duadır;

 1. Ya Daim, Ya Karrar, Ya Ehad, Ya Muhammed
 2. Kul Huvallahü Ehad, Allahüsamed Lem Yelid
 3. Velem Yuled ve Lem Yekün Lehu
 4. Küfuven Ehad. Ve Sallallahu Ala
 5. Seyyidina Muhammedin Ve Alihi Ecmain

Eğer en etkili aşk duası arıyorsanız, düzenli bir şekilde edebilirsiniz.

İlgini çekebilir:  Uzaktan Aşık Etme Duası Denenmiş

Etkili Aşk Duaları

1 günde aşık etme duası kapsamında çok sayıda dua vardır. Bunları bilirseniz duaları okuyabilir, Allah’ın izniyle onun da size aşık olmasını sağlayabilirsiniz. Aşağıda yer alan duayı da inceleyebilirsiniz;

 1. İnnema emruhu İza
 2. Erade şey’en en yekule Lehu
 3. Kün fe’yekün Fe-subhanellezi bi Yedihi melekütü
 4. Külli şey’in
 5. Ve ileyhi turceun

En etkili aşk duası etmek istiyorsanız, edebileceğiniz duaların arasında bu da vardır.

1 Günde Aşık Etme Duası
1 Günde Aşık Etme Duası

1 Günde Aşık Etme Duası Ne Zaman Edilebilir?

1 günde aşık etme duası her zaman edilebilir. Bunun dışında tavsiye edilen özel zamanlar da vardır. İslam dininde duaların makbul olduğu bazı zaman aralıkları vardır. Bunların aralarında aşağıdaki gibi zamanlar da yer almaktadır;

 1. Ramazan gün ve geceleri
 2. Hasta veya sıkıntılı zamanlarda
 3. Oruç tutulurken
 4. Bayram geceleri
 5. Şabanın 15. Gecesi
 6. Cuma günü öğle ve ikindi arası
 7. Recebin ilk gecesi
 8. Namazlardan sonra
 9. Kur’an-ı Kerim hatmedildikten sonra

Bu gibi zaman aralıklarını dua etmek için değerlendirebilirsiniz. Böylece Allah’ın izniyle, ilgili kişi de sizi sevebilir. Bunların dışında farklı zaman aralıklarını da inceleyebilir, bunları da dua etmek için düşünebilirsiniz.

“1 Günde Aşık Etme Duası” üzerine 2 yorum

Yorum yapın