Köpek Gibi Aşık Etme Duası Anında Kabulu

3.6/5 - (7 votes)

Köpek Gibi Aşık Etme Duası Anında Kabulu hem sevgililer hem de evli insanlar tarafından düşünülen dualar arasındadır. Çünkü aşk ve sevgi gibi kavramlar çift taraflı duygulardır. Bu bakımdan insanlar sürekli daha çok sevilmeyi ister.

https://www.youtube.com/watch?v=39B11eGiwc8
Köpek Gibi Aşık Etme Duası Anında Kabulu

Ancak sadece bununla da sınırlı değildir. Bazı durumlar karşı tarafa olan duygular tek taraflı olabilir. Onun da sevmesi için pek çok şey yapılır. Eğer dua ederseniz, Allah’ın izniyle onun da sizi sevmesi mümkündür. Bunun dışında aranızda bir kırgınlık ya da soğukluk varsa bu da sona erebilir.

Bu kapsamda bildiğiniz tüm duaları okumanız mümkündür. Ancak hakkınızda hayırlısının istenmesi tavsiye edilir. Çünkü o kişinin sizi sevmesinin hakkınızda hayırlı olup olmadığını bilen Allahü Teala’dır.

Köpek Gibi Aşık Etme Duası Anında Kabulu

İkili ilişkiler aşk ve sevgi duygularının üzerine kurulur. Bu nedenle insanlar her zaman daha çok sevilmek ister. Her ne kadar azalması istenmese de farklı sebeplerden dolayı küsülmesi, dargınlıklar yaşanması ya da sevginin azalması yaşanabilir.

Bu durumda çözüm arayan insanlar, yapabileceği şeyleri sık sık sorar. Köpek gibi aşık etme duası, edebileceğiniz dualardan bir tanesidir. Bu düzenli ve ihlaslı bir şekilde edilmelidir. Okuyabileceğiniz çok sayıda dua olup özellikle Cuma günleri 21 kere şunları okumak önerilir;

 1. Ayete’l Kürsi
 2. Ahkaf
 3. Nas
 4. Felak
 5. Fatiha
 6. İhlas

Sadece Cuma günlerinde değil, farklı günlerde de Köpek Gibi Aşık Etme Duası Anında Kabulu okuyabilirsiniz. Allah’ın izniyle düzenli şekilde okursanız, kısa sürede muradınıza kavuşabilirsiniz.

Bu yazımız da ilginizi çekebilir: En Kuvvetli Ayırma Duası

Köpek Gibi Aşık Etme Duası Anında Kabulu
Köpek Gibi Aşık Etme Duası Anında Kabulu

Körkütük Aşık Etme Duası

Körkütük aşık etme duası nasıl okunur? Bu dua hem sevgililer hem de evli çiftler tarafından edilebilir. Ayrıca tek taraflı bir aşk söz konusuysa, onun da sevmesi için okunabilir. Bunun için şu gibi duaları okumanız da mümkündür;

 1. Bismillahirrahmanirrahim
 2. Allahümme Elif Beyne Kulubina
 3. Ve Aslih Zate Beynina
 4. Vehdina Sübülesselami
 5. Ve Necnina Minez Zulümati İlen Nuri
 6. Ve Cennibel Fevahişe Ma Zahare Minha
 7. Ve Ma Betane.
İlgini çekebilir:  Birini Kendine Aşık Etme Duası

Duayı abdest aldıktan sonra 3 ya da 7 kere etmeniz tavsiye edilir.

Sevmesi İçin Dua

Köpek Gibi Aşık Etme Duası Anında Kabulu kapsamında, edebileceğiniz çok sayıda dua yer alır. Bu bakımdan besmele çekme sonrasında 41 kere elkaytü aleykemehabbeten minni okuyabilirsiniz. Ayrıya Ya Vedud ve Ya Kaviyy de okuyabilirsiniz.

Bunların yanı sıra onun da sizi sevmesi için şunları da edebilirsiniz;

 1. Yasin-i Şerif
 2. Her gün 100 kere salaten tefriciye
 3. Ayetel kürsi
 4. Duhan suresi 25. Ayeti 21 veya 71 kere

Eğer düzenli olarak köpek gibi aşık etme duası ederseniz, Allah’ın izniyle onun sizi sevmesi mümkündür. Aranızda bir soğukluk varsa ya da sevgisi azalmışsa bunlar da Allah’ın izniyle çözülebilir