Uzaktan Aşık Etme Duası Denenmiş

5/5 - (1 vote)

Uzaktan Aşık Etme Duası Denenmiş – 1 günde birini kendine aşık etme duası nasıl edilebilir? Bu gibi sorular özellikle tek taraflı bir aşk ilişkisinde insanlar tarafından sorulmaktadır. Her ne kadar insanlar bir kişiyi çok sevse de bazen bu duygular tek yönlü olabilir. Zaman içerisinde hissedilen duygular zarar görebilir. Peki, Uzaktan Aşık Etme Duası Denenmiş hangisidir?

Eğer bu gibi durumlarda ilişkiler düzenlenmezse sonlanmasına da yol açabilir. Bunun yaşanması arzulanmıyorsa ne yapılabileceği sıklıkla düşünülür. Her şeyi olduğu gibi sevgiyi de var eden Allahü Teala’dır. Bu nedenle ona dua ederek muradınıza kavuşmanız mümkündür.

1 günde aşık etme duası etmek istiyorsanız, bildiğiniz tüm duaları ezberinizden okuma yoluna gidilebilir. Bunun yanı sıra Kur’an-ı Kerim okuduktan veya namaz kıldıktan sonra da ellerinizi açabilirsiniz. Dua etmeyi sürekli devam ettirirseniz, kalpten ve ihlaslı bir şekilde Allah’ın izniyle sonuçları alabilirsiniz. Uzaktan Aşık Etme Duası Denenmiş ve fayda alınmıştır.

Uzaktan Aşık Etme Duası Ne Zaman Okunabilir?

Uzaktan aşık etme duası ne zaman edilebilir? İnsanlar bazı durumlarda ne gibi duaları okuyabileceğini değil ne zamanın en uygun olduğunu da sorabilir. Dualar her zaman okunabilecek olsa da İslam dininde duaların makbul olduğu zamanlar bilinmeli; geldiğinde mutlaka kaçırılmadan değerlendirilmelidir. Aralarında şu gibi zaman dilimleri yer alır;

 1. Cuma günü öğle ve ikindi arası
 2. Namaz kılarken, secdedeyken ve namazdan sonra
 3. Kur’an-ı Kerim hatmedildikten sonra
 4. Hasta ve sıkıntılıyken
 5. Her günün zeval vakti
 6. Oruçluyken
 7. Yağmur yağarken
 8. Kur’an-ı Kerim okunurken
 9. Ezan okunurken, ezan ile kamet arasında

Bu ve diğer zamanlarda 1 günde birini kendine aşık etme duası okunabilir. Eğer bu gibi zamanları dua etmek için değerlendirirseniz, Allah’ın izniyle muradınıza kısa sürede ulaşabilirsiniz.

İlgini çekebilir:  Köpek Gibi Aşık Etme Duası Anında Kabulu
Uzaktan Aşık Etme Duası Denenmiş
Uzaktan Aşık Etme Duası Denenmiş

Aşık Etme Duası Nasıl Okunur?, Uzaktan Aşık Etme Duası Denenmiş

Bir kişiyi çok seven ve onun da aynı duygulara sahip olmasını isteyen kişiler, 1 günde birini kendine aşık etme duası okumayı sık sık değerlendirir. Sadece kadınlar değil, erkekler de bunları okuyabilir. Duaları etmeden önce bulunmuyorsa gusül abdesti almanız tavsiye edilir. 77 Ayetel Kürsi İle Sevdiğini Geri Getirme Duası gibi bu da abdestli okunmalıdır.

Eğer Uzaktan Aşık Etme Duası Denenmiş edip edemeyeceğinizi merak ediyorsanız, şu gibi kişiler muratlarına yönelik olarak edebilir;

 1. Bekar insanlar
 2. Tekrar âşık olmak isteyenler
 3. Genç insanlar
 4. Boşanan kişiler
 5. İlk kez aşık olan insanlar

Böylece Allah’ın izniyle ilgili kişi de size aynı duygular ile bağlanabilir. Ancak büyü yapmanın İslam dininde haram olduğunu hatırlanmalı, bunlardan kesinlikle uzak durulmalıdır. Fatiha ve Ayete’l Kürsi, okuyabileceğiniz dualardan bazılarıdır.

Eğer bunları ihlaslı ve temiz kalpli bir şekilde okursanız, muratlarınız en kısa sürede kabul edilebilir. Alemlerin rabbi olan Allahü Teala’ya ellerinizi açarsanız, dilek ve istekleriniz makbul olabilir.

Duaları her zaman ve her yerde edebilirsiniz. Ancak bulunduğunuz alanın uygunluğuna dikkat etmeniz tavsiye edilir. Kimsenin olmadığı, sessiz ve temiz yerler size kendinizi daha rahat hissettirebilir. 

Yorum yapın