77 Ayetel Kürsi İle Sevdiğini Geri Getirme Duası

5/5 - (1 vote)

77 Ayetel Kürsi İle Sevdiğini Geri Getirme Duası seven kişiler tarafından her zaman sorulur. İnsanlar sevdikleri ile hiçbir zaman ayrılmamak, tartışmamak ve kavga etmemek ister. Ne var ki hiç tahmin edilmeyen bir sebep bile bu tarz sorunlara yol açabilir.

https://www.youtube.com/watch?v=wE0g9eRoyqc
77 Ayetel Kürsi İle Sevdiğini Geri Getirme Duası

Bu durumda nelerin yapılabileceği, eski bağların nasıl sağlanabileceği insanlar tarafından sıklıkla merak edilir. Her şey Allahü Teala’nın izniyle olduğu için ona dua ederek, Allah’ın izniyle muradınıza kavuşabilirsiniz.

77 Ayete’l Kürsi ile sevdiğini geri getirme duası merak ediyorsanız, bu duayı ezberleyerek edebilirsiniz. Her ne kadar zor gibi dursa da kısa sürede ezberlenmesi mümkündür. Günün herhangi bir zamanında bunu edebilir, Allah’ın izniyle isteklerinize kavuşabilirsiniz.

Dua ederken bazı hususlara dikkat etmek de tavsiye edilir. İlk olarak bulunduğunuz yer uygun ve temiz olmalıdır. Banyo, tuvalet gibi yerlerde edilmemesi gerekir. Eğer gusül abdestiniz yoksa etmeniz de yine tavsiye edilir. Bundan sonra ederek, Allah’ın izniyle sevdiğiniz kişiyle geri kavuşabilirsiniz.

Köpek Gibi Aşık Etme Duası Anında Kabulu yazımız da ilginizi çekebilir.

77 Ayetel Kürsi İle Sevdiğini Geri Getirme Duası

Eğer sevdiğinizi geri getirmek istiyorsanız, Ayete’l Kürsi dışında edebileceğiniz farklı dualar da mevcuttur. Bildiğiniz tüm duaları edebilir, Allah’a bunun için yalvarabilirsiniz. Eğer12 saatte geri getirme duası okumak istiyorsanız, aşağıda yer alanı da etmeniz mümkündür. Bu Allahümme Ya Müteffihal Ebvav olarak başlayıp şöyle devam etmektedir;

 1. Ve Ya Müsebbibel Esbab, Ve Ya
 2. Mukallibel Kulubi Vel Ebsar, Ve Ya
 3. Delilel Mütehayyirin, Ve Ya
 4. Giyasel Müstegisin, Ve Ya
 5. Müferricel Mahzunin, Tevekkeltü Aleyke
 6. Ya Rabbi, Kadaytü Fevveztü Faraztü Emri
 7. İleyke Ya Rezzaku, Ya Fettahu, Ya Basitu, Ve Sallallahu
 8. Ala Hayri Halkihi Muhammedin Ve
 9. Alihi Ve Sahbihi Ecmain.
İlgini çekebilir:  Dua İle Ayağına Getirme Duası Yalvartma

77 Ayete’l Kürsi ile sevdiğini geri getirme duası dışında bunu etmeniz de mümkündür.

77 Ayetel Kürsi İle Sevdiğini Geri Getirme Duası
77 Ayetel Kürsi İle Sevdiğini Geri Getirme Duası

Sevdğini Geri Getirmek İçin Dua

Eğer sevdiğinizin size geri dönmesini istiyorsanız, yukarıda yer alan duaların yanı sıra Ya Vedud ile sevdiğini geri getirme duası da okuyabilirsiniz. Günün herhangi bir saatinde okumanız mümkün olan dua La Havle ve la Kuvvete şeklinde başlayarak şöyle devam etmektedir;

 1. İlla Billahi Sihibul Cevli
 2. Vet Tavlis Semiıs-Seriıl
 3. Mücibil Kahiri Allahümme Leyse Fi Mülkiki
 4. Seyin Yağzebü-Anke Ve La Galibü
 5. Leke İlahül Alihetü Ve Rabbü
 6. Külli Seyin Ve Ente
 7. Ala Külli Seyin Kadir

Bunu da 77 Ayete’l Kürsi ile sevdiğini geri getirme duası olarak okuyabilirsiniz. Temiz bir kalp ile ederseniz, Allah’ın izniyle sevdiklerinize kısa sürede kavuşabilirsiniz. Sorunlarınızı çözerek daha mutlu bir yuva olabilirsiniz.

Bunları günün her zamanında etmeniz mümkündür. Ancak İslam dininde duaların makbul olduğu zamanlar da vardır. Bunları da dua etmek için tercih etmeniz tavsiye edilir.

“77 Ayetel Kürsi İle Sevdiğini Geri Getirme Duası” üzerine 2 yorum

Yorum yapın