Kuranda Birini Kendine Aşık Etme Duası

5/5 - (1 vote)

Kuranda Birini Kendine Aşık Etme Duası – Sırılsıklam aşık etme duası nasıl okunur? Sevgi ve aşk, çift yönlü bir yapıya sahiptir. Bu nedenle insanlar bir kişiyi çok sevse ve ilişki halinde olsa bile karşı tarafın da aynısını hissetmesini isteyebilir.

https://www.youtube.com/watch?v=mzP3ORrd8nQ

Ne var ki bazen karşı taraf bu konuda ciddi duygulara sahip olmayabilir. Bunun yanı sıra farklı sebeplerden dolayı duygular yoğunluğunu kaybedebilir. Eğer bir çözüm bulunmazsa, bu durum ilişkinin bozulmasına yol açabilir.

Bunun olmamasını isteyenler, sırılsıklam aşık etme duası nedir sorusunu sık sık sorar. Temiz ve halis bir kalp ile dua ederseniz, muradınızı kısa sürede kavuşabilirsiniz. Lakin dua ederken, sizin hakkınızda en hayırlı olan neyse buna özen gösterilmelidir. Kuranda Birini Kendine Aşık Etme Duası bulunmaktadır ve kısa sürede etki etmektedir.

Aşık Olması İçin Hangi Dua Edilmeli?

Karşı tarafın kendine aşık etmek için hangi dua edilebilir? Bir kişiyi çok seven insanlar, bazen buna karşılık duyamayabilir. Bu gibi durumlarda onun da sevmesi için yapılması gerekenler sık sık sorulur.

Her şey Allahü Teala’nın izniyle var olduğu için ona dua ederseniz, izniyle muradınız da kabul edilebilir. Böylece ilgili kişi de size aynı duygular ile bağlanabilir. Eğer hangi duaları okuyabileceğinizi merak ediyorsanız, bildiğiniz tüm duaları düzenli bir şekilde edebilirsiniz.

Ayrıca Kur’an-ı Kerim okuduktan sonra veya namazlarını kıldıktan sonra ellerinizi açarak bunun için yalvarabilirsiniz. Esmaü’l Hüsnaları ederek de Allah’a yakarabilirsiniz. Eğer hangilerini okuyabileceğinizi düşünüyorsanız, El-Vedud bunlardan bir tanesidir.

Bunun anlamı incelendiği zaman çok sevilmeye layık olan, yarattığı kullarını seven ve onları rahmetine eriştiren şekildedir. Karşılıksız iyilik ve ihsanda bulunan anlamına gelir. Ayrıca 100 kere Duha Suresi de etmeniz mümkündür. Özellikle 21 kere okumanız önerilmektedir. Eğer ihlaslı ve temiz bir kalp ile okursanız, Allah’ın izniyle muradınıza kavuşabilirsiniz. Kuranda Birini Kendine Aşık Etme Duası aşağıda yer almaktadır.

İlgini çekebilir:  Peygamber Efendimizin Aşık Etme Duası
Kuranda Birini Kendine Aşık Etme Duası
Kuranda Birini Kendine Aşık Etme Duası

Aşık Etme Duası Okurken Nelere Özen Gösterilmeli? 

Sırılsıklam aşık etme duası birçok nedenden ötürü edilebilir. Eğer karşı tarafın sizi daha da fazla sevmesini istiyorsanız okunabilir. Ayrıca aşağıdaki nedenlerden ötürü de düşünülebilir;

  1. Sevgilinizin ya da eşinizin sizi daha çok sevmesi
  2. Yapılan tartışmaların son bulması
  3. Soğukluk bulunması

Ancak Kuranda Birini Kendine Aşık Etme Duası ederken nelere dikkat etmeniz gerektiği de bilinmelidir. İlk olarak gusül abdestiniz bulunmuyorsa bunu okumanız önerilir. Bunun dışında normal abdestinizi de tazelemeniz tavsiye edilir. Ayrıysanız En Güçlü Geri Getirme Duası da edebilirsiniz.

Ayrıca duayı sessiz, sakin ve rahat edebileceğiniz bir yerde okumanız önerilir. Sırılsıklam aşık etme duası okurken, duaların makbul olduğu zamanı bilmeniz de mümkündür. Bunun arasında şu gibi zamanlar da yer alır;

  1.  Seher Vakti
  2. Namaz kılarken, secdedeyken ve namazlardan sonra
  3. Kur’an-ı Kerim hatim edildikten sonra
  4. Mübarek Gün ve Geceler
  5. Ezan Okunurken, Ezan ile Kamet Arasında

Eğer bu gibi zamanlarda dua ederseniz, Allah’ın izniyle ilgili kişi de sizi de çok sevebilir ve aranız düzelebilir.

Yorum yapın