100 De 100 Tutan Aşk Duası

Rate this post

100 de 100 tutan aşk duası sevgililer ve evli kişiler tarafından her zaman merak edilir. İnsanlar bu tarz ilişkilerde her zaman daha fazla sevilmek, aralarının bozulmasını önlemek ister. Bunun dışında tek yönlü bir aşk ilişkisi ise onun da sevmesini sağlamayı diler.

Eğer bu gibi arzularınız bulunuyorsa, yüce Allah’a dua ederek hayırlısını dileyebilirsiniz. Zira istediğiniz şeyin sizin hakkınızda hayırlı olmadığını bilen Allahü Teala’dır. Ayrıca dua ederken bir takım noktalara da özen göstermek önerilir.

İhlaslı ve temiz bir kalp, dua etmek için şarttır. Bunun dışında sessiz ve temiz bir odaya geçmek de daha iyi dua etmeye yardımcı olur.  Peki, 100 De 100 Tutan Aşk Duası nasıl okunur?

Köpek Gibi Aşık Etme Duası Anında Kabulu yazısı da ilginizi çekebilir.

100 De 100 Tutan Aşk Duası

En Etkili Aşk Duası

İnsani duygular arasında aşk, sevgi gibi kavramlar oldukça güçlüdür. Ancak bu gibi duygular zamanla ilişki içinde zarar görebilir, azalabilir ya da tek taraflı yaşanabilir. Eğer bu gibi durumlarda çözüm arıyorsanız, Allahü Teala’ya dua ederek çözüm bulmanız mümkündür.

Eğer 100 de 100 tutan aşk duası arıyorsanız, edebileceğiniz dualardan biri Ya Kadim, Ya Daim, Ya Kadim, Ya Daim, Ya Karrar, Ya Ehad, Ya Muhammed başlayan duadır. Bunun kalanı ise aşağıda yer almaktadır;

 1. Kul Huvallahü Ehad,
 2. Allahüsamed Lem Yelid Velem Yuledve
 3. Lem Yekün Lehu Küfuven Ehad. Ve Sallallahu Ala
 4. Seyyidina Muhammedin Ve Alihi Ecmain

Eğer 100 de 100 tutan aşk duası arıyorsanız bunu seçenekleriniz arasında düşünebilirsiniz. Ayrıca bildiğiniz farklı duaları da edebilirsiniz. Ayrıca Kur’an-ı Kerim okuma ardından dualarınızda da sevgiye yer verebilirsiniz.

İlgini çekebilir:  Erkeği Deli Divane Aşık Etme Duası

100 De 100 Tutan Aşk Duası

100 De 100 Tutan Aşk Duası ya da En etkili aşk duası farklı şekillerde edilebilir. Bunlardan biri de aşağıda yer almakta olup incelenerek okunabilir;

 1. İnnema Emruhu İza Erade
 2. Şey’en En Yekule  Lehu Kün
 3. Fe’yekün Fe-Subhanellezi Bi Yedihi
 4. Melekütü Külli Şey’in Ve
 5. İleyhi Turceun
100 De 100 Tutan Aşk Duası
100 De 100 Tutan Aşk Duası

Bu gibi duaları özellikle ne zaman edebileceğini de bilinmelidir. 100 de 100 tutan aşk duası her zaman edilebilir. Ancak İslam’da duaların kabul olduğu zamanlarda etmek özellikle tavsiye edilir;

 1. Ramazan gün ve geceleri
 2. Kur’an-I Kerim hatmedildikten sonra
 3. Hasta veya sıkıntılı zamanlarda
 4. Oruç tutulurken
 5. Bayram geceleri
 6. Şabanın 15. Gecesi
 7. Cuma günü öğle ve ikindi arası
 8. Recebin ilk gecesi
 9. Namazlardan sonra

Bunların dışında da duaların kabul olduğu zamanlar vardır. Bu gibi zamanlar geldiğinde bol bol dua edilmesi tavsiye edilir. Böylece Allah’ın izniyle muradınıza kısa sürede ulaşmanız mümkündür. Ayrıca dua ederken temiz ve halis bir kalp ile etmeniz de tavsiye edilir.

Ayrıca duaları ara ara değil her zaman etmeniz gerekir. Böylece ailenizde sevginin her zaman olmasını sağlayabilir, küslükleri de barıştırabilirsiniz. Böylece daha mutlu ve sevgi dolu bir yuva elde edebilirsiniz.

“100 De 100 Tutan Aşk Duası” üzerine bir yorum

Yorum yapın