Gideni Kesin Döndüren Dua 24 Saate

5/5 - (2 votes)

Gideni Kesin Döndüren Dua 24 Saate – 12 saatte geri getirme duası nasıl edilir? Evlenme ya da sevgili olma gibi ikili ilişkiler karşılıklı sevgi ve aşka dayanır. Her ne kadar ilk başlarda bunlar güçlü şekilde hissedilse de, korunacağının bir garantisi yoktur.

Taraflardan biri, farklı nedenlerden ötürü yitirebilir. Bu durumda ilişki zarar görür ve sonlanmaya doğru gider. Ne var ki diğer kişi sonlanmasını istemeyebilir. Böylece ne yapılması gerektiği büyük bir soru işareti uyandırır.

Giden Sevgiliyi Geri Getirme Duası da ilginizi çekebilir.

https://www.youtube.com/watch?v=GdM6NbMk6_w

Giden Sevgiliyi Geri Getirme Duası yazısı da ilginizi çekebilir.

Her şey alemlerin rabbi olan Allahü Teala’nın izniyle olduğu için, buna yönelik olarak dua etmeniz tavsiye edilir. Eğer ne yapabileceğiniz bilmiyorsanız hacet namazı kılabilir, ardından duasını okuyabilirsiniz.

Bilmiyorsanız, ilmihal kitaplarından ya da internetten görebilirsiniz. 2 ya da 4 rekat olarak kılabilirsiniz. Bunun dışında 12 saatte geri getirme duası olarak bildiğiniz tüm duaları okuyabilirsiniz. Bunun yanı sıra Gideni Kesin Döndüren Dua 24 Saate aşağıda yer almaktadır.

Mucize Geri Döndürme Duası

Mucize geri döndürme olarak neler edilebilir? Bu kapsamda Kur’an-ı Kerim okuduktan veya namaz kıldıktan sonra ellerinizi açarak dua edebilirsiniz. Bu kapsamda,

 1. Felak,
 2. Nas,
 3. Fatiha,
 4. İhlas,
 5. Ayete’l Kürsi,
 6. Ahkaf,

Surelerini de okuyabilirsiniz. Bunları her gün düzenli bir şekilde edebilirsiniz. Ancak özellikle Cuma günleri geldiğinde 21 kez okuyabilirsiniz. Bu esnada kimsenin olmadığı, sessiz yerleri tercih ederseniz daha rahat olabilirsiniz.

Ayrıca Gideni Kesin Döndüren Dua 24 Saate ederken iyi niyetin, temiz ve ihlaslı bir kalbin önemli olduğunu da unutmamanız gerekir.

İlgini çekebilir:  Dua İle Ayağına Getirme Duası Yalvartma

En Güçlü Geri Getirme Duası

En güçlü geri getirme duası hangisi? Sevdiğiniz kişiden ayrılmamak veya geri dönmesini sağlamak istiyorsanız yukarıdaki duaların yanı sıra Bismillahirrahmanirrahim Allahümme Elif Beyne Kulubina ve aslih zate beynina vehdina sübülesselami olarak başlayan duayı da okuyabilirsiniz. Gideni Kesin Döndüren Dua 24 Saate şu şekildedir;

 1. Ve Necnina Mine’z-Zulümati
 2. İle’n-Nuri Ve Cennibe’l
 3. Fevahişe Ma Zahare Minha
 4. Ve Ma Betane.

Eğer kaç kere okumanız gerektiğini bilmiyorsanız 3 ya da 7 defa edebilirsiniz.

Gideni Kesin Döndüren Dua 24 Saate
Gideni Kesin Döndüren Dua 24 Saate

3 Günde Geri Döndüren Dua

3 günde geri döndüren dua olarak neler okunabilir? Yukarıdakilerin dışında elkaytü aleykemehabbeten minni zikrini 41 defa da edebilirsiniz. Besmele çektikten sonra şunları da okuyabilirsiniz;

 1. Ya Vedud
 2. Ya Kaviyy
 3. Yasin-i Şerif
 4. 100 kere Salaten Tefriciye
 5. Duhan suresinin 25. ayeti de 21 kere ya da 71 defa

Böylece Allah’ın izniyle muradınıza kısa sürede kavuşabilirsiniz. 12 saatte geri döndüren dua ne zaman edilir diyorsanız, günün tüm zamanlarını tercih edebilirsiniz. Ancak İslam’da duaların makbul olduğu zamanları da bilmeniz önerilir.

Bu zamanlarda dua okumak kaçırılmamalıdır. Seher vakti, yağmur yağarken, mübarek gün ve geceler, ezan okunurken ve ezanla kamet arasındaki zaman da vardır. Ayrıca farklı zaman aralıkları da vardır. Tüm bunları bilmeniz, kaçırmadan okumanız size tavsiye edilir.

Yorum yapın