Sevdiğini Geri Getirme Duası

5/5 - (1 vote)

Sevdiğini geri getirme duası nasıl edilir? Eğer bir arzunuz ve isteğiniz bulunuyorsa, alemlerin rabbi olan yüce Allah’a el açmanız gerekir. Sevdiğiniz bir kişi sizi terk etmişse, geri gelmesi de buna dahildir.

https://www.youtube.com/watch?v=lQqx4OCsoOw

Aşk ilişkileri iki bir şekilde ilerler. Ancak bu durum başlayan bir ilişkinin sürekli devam edeceğini de göstermez. Günlük hayatta yaşanan birçok olay, ilişkilere zarar verebilir. Ancak taraflardan biri bazen ilişkiyi sona erdirmek istemeyebilir.

Bu gibi durumlarda, sevdiğini geri getirme duası sık sık incelenir. İlk olarak bu konuda sizin ve onun hakkında hayırlısı için dua etmeniz tavsiye edilir. Çünkü bu ilişkinin sizin için iyi olup olmadığını en iyi bilen Allahü Teala’dır.

En Güçlü Sevdiğini Geri Getirme Duası

En güçlü Sevdiğini Geri Getirme Duası olarak ne okunabilir? Eğer bir ilişkide taraflardan biri terk etmişse, bu durum her zaman karşının da kabulleneceğini göstermez. Birçok sebepten dolayı insanlar sevdiklerinin dönmesini isteyebilir.

Bu gibi hallerde hangi duaların okunabileceği insanlar tarafından sık sık merak edilir. Bilinen tüm dualar buna yönelik olarak okunabilir. Bunlara,

 1. Felak,
 2. Fatiha,
 3. İhlas,
 4. Ayete’l Kürsi,
 5. Ahkaf,
 6. Nas da dahildir.

Cuma günü söz konusu dualar 21 kere okunmalıdır. Ayrıca Cuma günleri haricinde düzenli olarak okunabilir.

Ayrıca duayı nerede, nasıl etmeniz gerektiği de bilinmelidir. Sessiz ve kimsenin olmadığı bir ortam, daha iyi dua etmenize yardımcı olur. Temiz bir kalp ve ihlaslı bir kalp de önemlidir.

Köpek Gibi Aşık Etme Duası Anında Kabulu yazısı da ilginizi çekebilir.

12 Saatte Geri Getirme Duası

12 saatte geri getirme duası nasıl okunabilir? Yukarıda verdiğimiz duaların yanı sıra Kur’an-ı Kerim okuduktan ve namaz kıldıktan sonra da dua etmeniz mümkündür. Ayrıca aşağıda yer alan duayı okumanız da mümkündür;

 1. Bismillahirrahmanirrahim Allahümme Elif
 2. Beyne Kulubina Ve
 3. Aslih Zate Beynina
 4. Ve’hdina Sübüle’sselami
 5. Ve Necnina Mine’z-Zulümati
 6. İle’n-Nuri Ve Cennibe’l
 7. Fevahişe Ma Zahare Minha
 8. Ve Ma Betane.
İlgini çekebilir:  Mucize Geri Döndürme Duası

12 saatte geri getirme duası olarak bunu okuyabilirsiniz. 3 ya da 7 kere edebilirsiniz. Elkaytü aleykemehabbeten minni zikrini de 41 kere besmele ardından okuyabilirsiniz. Sevdiğini Geri Getirme Duası olarak bunları okuyabilirsiniz.

Sevdiğini Geri Getirme Duası
Sevdiğini Geri Getirme Duası

Birini Pişman Edip Geri Getirme Duası

Birini pişman edip geri getirme için hangi dua edilebilir? Yukarıda yer alan duaların yanı sıra edebileceğiniz farklı dualar da yer almaktadır. Bunların içinde şunlar da mevcuttur;

 1. Ya Vedud
 2. 100 kere Salaten Tefriciye
 3. 21 ya da 71 kez Duhan suresinin 25. ayeti
 4. Ya Kaviyy
 5. Yasin-i Şerif

Tüm bunların yanı sıra birini pişman edip geri getirme duası olarak hacet namazı da kılabilirsiniz. Eğer daha önce kılmamışsanız, internetten nasıl kılındığına bakabilir, 2 ya da 4 rekat şeklinde kılabilirsiniz. Ardından da duasını okuyabilirsiniz.

Video kaynağı

Yorum yapın