Erkeği Deli Divane Aşık Etme Duası

5/5 - (1 vote)

Erkeği Deli Divane Aşık Etme Duası – Sevgiliyi deli divane eden dua nasıl edilir? Bu soru sadece özel bir ilişkide olan kişiler için değil aynı zamanda evliler tarafından da sorulur. Zira aşk bu tür ilişkilerde karşılıklı duygular gerekir. Sadece kadınlar değil, erkekler tarafından da bu istenir.

Ne var ki bir taraf daha az sevebileceği gibi ilişki zaman içinde zarar da görebilir. Bu gibi durumlarda nasıl çözüm bulunacağı, daha çok nasıl seveceği sık sık sorulur. Her şey Allahü Teala’nın izniyle olduğu için dua ederseniz, muradınızın gerçekleşmesi mümkündür.

Eğer neler okuyabileceğinizi biliyorsanız, aklınızdaki tüm dualar okunabilir. Lakin eğer sevgilinizin daha çok sevmesini istiyorsanız, her ikinizin hakkında da hayırlısını istemeniz önerilir. Zira böyle bir sevginin sizin için hayırlı olup olmadığını sadece o bilir.

Erkeği Deli Divane Aşık Etme Duası

Erkeği Deli Divane Aşık Etme Duası İnsanlar her zaman ikili ilişkilerde aranın iyi olmasını, aşkın her zaman üst seviyede bulunmasını talep eder. Ancak farklı sebeplerden dolayı zaman zaman bu durum gerçekleşmeyebilir.

Köpek gibi aşık etme duası, bu gibi nedenlerden dolayı sık sık insanlar tarafından okunur. Eğer ihlaslı ve düzenli bir şekilde okursanız, dileğiniz Allah katında kabul edilebilir. Bildiğiniz tüm duaların yanı sıra Cuma günleri 21 kere şunu da okuyabilirsiniz;

 1. Ayete’l Kürsi
 2. Ahkaf
 3. Nas
 4. Felak
 5. Fatiha
 6. İhlas

Cuma günlerinin dışında farklı günlerde de bunları düzenli olarak edebilirsiniz. Temiz bir kalple okursanız, Allah’ın izniyle onun size daha fazla aşık olmasını sağlayabilirsiniz.

Köpek Gibi Aşık Etme Duası Anında Kabulü

Erkeği deli divane aşık etme duası olarak ne okunabilir? Yukarıda verdiğimiz duaların yanı sıra edebileceğiniz farklıları da vardır. Bunlardan bir tanesi Bismillahirrahmanirrahim Allahümme Elif Beyne Kulubina olarak başlayan ve şöyle devam eden duadır;

 1. Ve Aslih Zate Beynina
 2. Vehdina Sübülesselami
 3. Ve Necnina Minez Zulümati
 4. İlen Nuri Ve Cennibel Fevahişe
 5. Ma Zahare Minha Ve
 6. Ma Betane.
İlgini çekebilir:  Köpek Gibi Aşık Etme Duası Anında Kabulu

Bunu her gün okumanız mümkündür. Abdest aldıktan sonra 3 veya 7 kere edebilirsiniz.

Erkeği Deli Divane Aşık Etme Duası
Erkeği Deli Divane Aşık Etme Duası

1 Günde Aşık Etme Duası

1 günde aşık etme duası nasıl edilir? Yukarıda duanın yanı sıra sevdiğiniz kişinin de sizi sevmesi için çok sayıda seçenek vardır. Besmele çektikten sonra 41 defa elkaytü aleykemehabbeten minni bunlardan bir tanesidir.

Bunun dışında Ya Vedud ile Ya Kaviyy duasını etmeniz de mümkündür. Ayrıca aşağıda yer alanları da okuyabilirsiniz;

 1. Ayetel kürsi
 2. Duhan suresi 25. Ayeti 21 veya 71 kere
 3. Yasin-i Şerif
 4. Her gün 100 kere salaten tefriciye

1 günde aşık etme duası arıyorsanız, bunları okumanız da mümkündür. Böylece sadece sevmesini değil, aranızda bir bozukluk, soğukluk varsa çözülmesini de sağlayabilirsiniz.

Köpek Gibi Aşık Etme Duası Anında Kabulu yazımız da ilginizi çekebilir.

“Erkeği Deli Divane Aşık Etme Duası” üzerine bir yorum

Yorum yapın