Yağmur Gibi Müşteri Yağdıran Dua

Rate this post

Yağmur gibi müşteri yağdıran dua nasıl edilir? Her esnaf müşterisinin bol almasını, satışların gerçekleşmesini ister. Sizin de bu gibi istekleriniz varsa öncelikli olarak çok çalışmak, helal kazanmaya çalışmak gerektiği unutulmamalıdır.

Çalışıp çaba göstermeye ek olarak yüce Allah’a da dua etmeniz tavsiye edilir. Zira her şeyi yaratan odur ve her şey onun izniyle olur.  Müşterinizin artması, satışların çoğalması için edebileceğiniz pek çok dua vardır. Bunların hepsini düzenli olarak, inanarak ve temiz bir kalple okursanız Allah’ın izniyle sonuçlarını kısa sürede almanız mümkündür.

Müşteri Gelmesi İçin Ne Okunabilir?

Müşteri gelmesi için dua için neler okunabilir? İnsanlar sık sık belirli şeyler için hangi duaları okuyabileceğini merak eder. Eğer müşterilerinizin artmasını istiyorsanız şunlar bilmeniz gereken önemli dualardır:

 1. Allahu ekberu kebira velhamdülillahi kesira ve sübhanallahi bükraten ve esila
 2. 7 kere Ya rezzakü rizkan kesira
 3. Günde 10 kere İnnallahe hüver razzaku zul kuvvetil metiyn

Yağmur Gibi Müşteri Yağdıran Dua

Bu duaları da düzenli bir şekilde okumanız mümkündür. Ayrıca Rızk duası da okunabilir. Nasıl okunduğunu merak ediyorsanız şöyledir:

 1. Yâ Allahu, yâ Rabbi, yâ Hayyü, yâ Kayyûmü, Yâ Zel Celâli ve ikram.
 2. Es’elüke bismikel azîmil-a’zami Enterzukanî helâlen
 3. Tayyiben Alahümme in kâne rızkunâ fissemâi enzilhu
 4. Ve in kâne fil ardi ezhirhu ve in kane ba’iden karribhu
 5. Ve in kâne kâriben yessirhü Ve in kâne kalîlen kessirhü
 6. Ve in kâne kesîren ihfazhü bilbereketi

Ayrıca Fettah ve Ya Rezzak da 797 kere zikredilebilir. Yağmur gibi müşteri yağdıran dua olarak ayrıca “Allahümmekfini bi helalike an harmike veğnini bi fadlike ammen sivake” de okunabilir. Tüm bunları düzenli olarak okursanız Allah’ın izniyle sonuçlarını görmeniz mümkündür.

İlgini çekebilir:  Hz Süleyman’ın Zenginlik Duası Okuyanlar
Yağmur Gibi Müşteri Yağdıran Dua
Yağmur Gibi Müşteri Yağdıran Dua

Hızlı Satış Yapmak İçin Dua

Hızlı satış yapmak için dua olarak ne okunabilir? Bunu soruyorsanız yukarıda verdiğimiz tüm duaları okuyabilirsiniz. Ayrıca hacet namazı kılmanız da mümkündür. Bu iki, dört ya da 12 rekat olarak kılınabilmektedir. Eğer dört rekat kılınışını merak ediyorsanız şöyledir:

 1. 1. Rekat: Sübhaneke, Euzü Besmele Fatiha, Üç kere Ayete’l Kürsi, rüku ve secde
 2. 2. Rekat: Besmele Fatiha, İhlas Felak ve Nas, rüku secde
 3. 3. Rekat: Besmele Fatiha, İhlas Felak ve Nas, rüku secde
 4. 4. Rekat: Besmele Fatiha, İhlas Felak ve Nas, rüku secde ve selam

Böyle kıldıktan sonra sadece Hacet duası etmeniz gerekir. Böylece Allah’ın izniyle muradınıza kavuşmanız mümkündür. Hızlı satış yapmak için dua arıyorsanız tüm bunları etmeniz mümkündür. Bunların yanı sıra vakit namazlarını kıldıktan ve Kur’an-ı Kerim okuduktan sonra da ellerinizi açabilir, dua yapabilirsiniz.  Duaları inanarak, düzenli bir şekilde okursanız Allah’ın izniyle istediğiniz sonuçları görebilirsiniz.

Yorum yapın