Kocanın Karısının Her Dediğini Yapması İçin Dua

Rate this post

Kocanın karısının her dediğini yapması için dua nasıl okunur? Evliler eşleri ile arasının iyi olmasını, tartışmayı, kendisini çok sevmesini ve dinlenilmeyi doğal olarak ister. Buna yönelik olarak edebileceğiniz çok sayıda dua bulunmaktadır.

Bunlardan bir tanesi Tebbet suresidir. Eğer ezbere nasıl edilir bilmiyorsanız kısa olduğu için oldukça kolaydır:

 1. Tebbet yedâ ebî lehebin ve tebb
 2. Mâ eğnâ anhü mâlühû
 3. Ve mâ keseb Seyeslâ nâren
 4. Zâte leheb Vemraetühû
 5. Hammâletelhatab Fî cî dihâ
 6. Hablün Min mesed

Kocanın karısının her dediğini yapması için dua nasıl edilir diyorsanız Tebbet Suresi bu şekilde edilebilmektedir.

Kocayı Avcunun İçin Almak için Dua

Kocayı avcunun içine almak için dua nasıl edilir? Eğer kocanızla aranızın her zaman iyi olmasını istiyorsanız ya da farklı muratlarınız varsa bunun için hacet namazı da kılabilirsiniz. Bu dilek namazı olarak da isimlendirilmekte olup, bir dilek veya duanın olduğu zaman kılınır. Bu namaz Müslümanlar için farz olmayı nafiledir ve isteğe göre kılınmaktadır.

İki ya da dört rekat şeklinde kılınabilmekte olup 12 rekat kılınabildiği de belirtilmektedir. Namazı kılmak için kişinin hem abdestinin hem de gusül abdestinin olması gerekmektedir. Eğer nasıl kılındığını merak ediyorsanız her rekat şöyledir:

 1. Birinci rekatta Allahü Ekber diye iftitah tekbiri alınmaktadır. Ardından Sübhaneke okunmakta, euzü besmele çekilerek Fatiha okunmaktadır. Ardından da 3 Ayete’l Kürsi gelir.
 2. İkinci rekata kalkıldığı zaman besmele çekilerek Fatiha okunmaktadır. Sonrasında ise İhlas, Felak ve Nas sureleri okunur. Oturduktan sonra Ettehıyyatü okunmaktadır.
 3. Üçüncü rekatta besmele-Fatiha okunmakta, sonrasında ise İhlas, Felak ve Nas okunmaktadır.
 4. Dördüncü rekatta besmele-Fatiha okunmaktadır. Ardından da İhlas, Felak ve nas edilmektedir.
İlgini çekebilir:  Eşlerin Ayrılmaması İçin En Tesirli Dua

Hacet namazı böylece kılındıktan sonra hacet duasını okumak kalmaktadır. Kocanın karısının her dediğini yapması için dua arayanlar bunun için hacet namazı kılmayı da tercih edebilir.

Kocanın Karısının Her Dediğini Yapması İçin Dua
Kocanın Karısının Her Dediğini Yapması İçin Dua

Kocanın Karısına Bağlanması İçin Dua

Kocayı avcunun içine almak için dua nasıl edilebilir? Hacet namazı ve Tebbet duası dışında bunun için edebileceğiniz farklı dualar da bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi de aşağıda görülebilir:

 1. Elhamdülillahillezî yümsiküssemavatis seb’a
 2. En takaa alel ardi illâ biiznih. Hasbiyallahu
 3. Lâ ilâhe illâ hû, aleyhi tevekkeltü ve hüve Rabbul arşil azîm.
 4. Ve lâ havle ve lâ kuvvete illâ billâhil aliyyil azîm

Bunu da kocanın karısının her dediğini yapması için dua olarak etmeniz mümkündür. Bu gibi duaları ne zaman edebileceğinizi merak ediyorsanız günün herhangi bir vaktine edebilirsiniz. Ancak İslam dininde duaların makbul olduğu dualar da vardır.

Bunları incelemek ve söz konusu günler geldiği zaman ellerinizi açarak Yüce Allah’a dua etmek bu bakımdan tavsiye edilmektedir.

Video kaynağı

Yorum yapın