Birini Kendine Aşık Etme Duası

5/5 - (1 vote)

Birini kendine aşık etme duası nasıl edilebilir? Her ne kadar aşk ilişkilerinin karşılıklı olması gerekse de, bazen insanlar sevgilerine karşılık bulamayabilir. Bu durumu çözmek isteyen insanlar, pek çok şeyi dener.

https://www.youtube.com/watch?v=mzP3ORrd8nQ
Birini Kendine Aşık Etme Duası

Eğer bir insanın size aşık olmasını istiyorsanız Allahü Teala’ya bunun için dua edebilirsiniz. Ancak dua ederken, hakkınızda hayırlısını istemeniz gerekir. Bir kişiyi çok sevseniz ile onun size aşık olması, ilişkinizin ilerlemesi hakkınızda hayırlı olmayabilir.

Eğer aşkından çıldırtma duası etmek istiyorsanız, bildiğiniz tüm duaları bunun için okuyabilirsiniz. Düzenli bir şekilde okursanız, Allah’ın izniyle dileğiniz de gerçekleşebilir. Ayrıca sevdiğiniz kişi ile tartışmışsanız ya da aranız açılmışsa da bu duaları okumanız mümkündür.

Köpek Gibi Aşık Etme Duası Anında Kabulu yazımız da ilginizi çekebilir.

Aşkından Çıldırtma Duası

İnsanlar birbirini severek bir ilişki başlatmakta olup her zaman sevginin uzun bir süre boyunca devam etmesi istenir. Ne var ki pek çok sebepten dolayı bu durum bozulabilir. Bunun yanı sıra ilişkide tek taraflı bir sevgi varsa, bu birlikteliğe de zarar verebilir.

Bu kapsamda edebileceğiniz çok sayıda dua vardır.  Bildiğiniz her duayı bu kapsamda okumanız mümkündür. Ayrıca namaz kıldıktan sonra dua etmeniz de önerilir. İlk olarak hem gusül hem de normal abdest alınmalı, ardından da kıbleye yönelerek namaz kılınmalıdır.

Aşından çıldırtma duası ederken, hakkınızda hayırlısını istemeniz de tavsiye edilir. Çünkü bir insanın size aşık olması, sizin için hatırlı olmayabilir. Okuyabileceğiniz duaların arasında Rum suresinin 21. ayeti de yer almaktadır.

Çok Sevmesi için Dua Ne Okunabilir?

İnsanlar bir kişiye aşık olduğunda bu duygusuna karşılık bulmak ister. Mevcut bir ilişki varsa, bir partnerin sevgisinin azalması ya da bitmesi de iki taraflı olarak zarar verir. Bu nedenle çok sevmesi için dua ederek, Allah’a yakarmanız mümkündür.

İlgini çekebilir:  En Güçlü Geri Getirme Duası

Edebileceğiniz duaların arasında Ya Kadim, Ya Daim, Ya Kadim, Ya Daim, Ya Karrar, Ya Ehad, Ya Muhammed olarak başlayan dua da vardır. Dua böyle başladıktan sonra şu şekilde devam eder;

 1. Kul Huvallahü Ehad, Allahüsamed
 2. Lem Yelid Velem Yuled Ve Lem Yekün
 3. Lehu Küfuven Ehad. Ve Sallallahu Ala
 4. Seyyidina Muhammedin
 5. Ve Alihi Ecmain.
Birini Kendine Aşık Etme Duası
Birini Kendine Aşık Etme Duası

Birini Kendine Aşık Etme Duası

Birini kendine aşık etme duası etmek istiyorsanız, bunu okumanız da mümkündür. Kolay bir dua olduğu için rahat bir şekilde ezberleyebilir, istediğiniz her zaman edebilirsiniz. Bunun dışında aşağıda yer alan duayı da anında tesit eden aratan dua olarak edebilirsiniz;

 1. Allahümme, Ya Müfettihal Ebvab Ve Ya
 2. Müsebbibel Esbab, Ve Ya Mukallibel
 3. Kulubi Vel Ebsar, Ve Ya Delilel
 4. Mütehayyirin, Ve Ya Giyasel
 5. Müstegisin Ve Ya Müferricel
 6. Mahzunin, Tevekkeltü Aleyke
 7. Ya Rabbi, Kadaytü Fevveztü Faraztü
 8. Emri İleyke, Ya Rezzaku,
 9. Ya Fettahu, Ya Basitu, Ve Sallallahu
 10. Ala Hayri Halkihi  Muhammedin Ve Alihi
 11. Ve Sahbihi Ecmain.

 Temiz ve ihlaslı bir şekilde dua ederseniz, Allah’ın izniyle muradınıza kavuşabilirsiniz.

“Birini Kendine Aşık Etme Duası” üzerine 2 yorum

Yorum yapın